Kód: 1424

ROYAL COLLAGEN 5000 /S VČELOU KAŠIČKOU A VITAMÍNOM C/ KOLAGÉN KUS

Neohodnotené
€1,60
Skladom (>5 ks)
Kategória: Výživové doplnky

ROYAL Collagen s materskou kašičkou a vitamínom C. Tableta v práškovej forme (v sáčiku). Výživový doplnok. Rozpustný prášok, ktorý napomáha kráse (pleť, vlasy, nechty) a zdraviu (kosti, kĺby, chrupavky). 1 praktické vrecúško 100% morského kolagénu obohatený o lyofilizovanú materskú kašičku a vitamín C.

 Zloženie výrobku:1 dávka 5000 mg peptidov rybieho kolagénu Naticol®, 5950 mg pomarančového extraktu = 250 mg vitamínu C, 50 mg natívna materská kašička, bez chemických prísad a umelých farbív.

 Popis (komu výrobok odporúčame):
Dokonalý kolagén s materskou kašičkou a prírodným vitamínom C. Tento výživový doplnok Vás urobí krásnou nielen zvnútra ale aj zvonku. 

POTENCIÁLNI UŽÍVATELIA: • podporu celkovej ženskej vitality, • elimináciu červených žiliek na tvári, • intenzívnu hydratáciu pokožky, • podporu zdravého menštruačného cyklu, • zvýšenie elasticity, pevnosti a pružnosti pokožky, • obnovenie žiarivej pleti, • vyhladenie drobných a redukciu hlbokých vrások, • posilnenie vlasov, nechtov a vlasovej pokožky, • posilnenie kĺbov, • podporu zdravia pečene a obličiek.

Kolagén od APIPRAKTIKu nie je len na krásnu pokožku, nechty, vlasy, zuby ale aj silné kosti.

 

Spôsob užívania:Dospelí: 1 vrecúško (11 g) 1x denne / Obsah vrecúška rozmiešajte v 200 - 250 ml vody. Po rozpustení vypite. Po otvorení ihneď spotrebujte. Denná dávka: 1 vrecúško.

 

Upozornenie:Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:
Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie (platí pre všetky tekuté výrobky). Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie),môžete pokojne výrobok v akejkoľvek forme užívať (platí aj pre včeliu kozmetiku). Pri medoch, tabletách, peli a perge si nechajte 1 rozpustiť v ústach. Ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, nemáte alergiu.

 

 

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výrobok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu.  Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia včelieho produktu.