Kód: 1412

Royalky (Perga v karamelovej poleve) 120g

Neohodnotené
€10,50
Na dotaz
Kategória: Výživové doplnky
Položka bola vypredaná…

Čokoládové dražé s pergou na energiu v karamelovej poleve, Potravina, 120 g.

Zloženie výrobku:perga, čokoládová poleva s príchuťou mliečneho karamelu (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, pálený cukor 1,5 %, emulgátor, sójový lecitín, aróma, korenie, prírodný výťažok z extraktu vanilky - podiel sušiny 32 %).

 Popis (komu výrobok odporúčame):Royalky z našej produkcie sú pravou „kráľovskou“ zdravou sladkosťou. Perga - neobyčajne výživný včelí produkt, prírodný multivitamín a účinné probiotikum - je obalená do lahodnej mliečnej karamelovej čokolády. Výsledkom sú „cukríky“, ktoré zamatovo potešia chuťové bunky a zároveň dodajú ľudskému telu obrovské množstvo výživných látok. Pri dlhodobom užívaní má perga, právom nazývaná superpotravinou, blahodarné účinky na všetky systémy ľudského tela. Perga zvyšuje imunitu, zmierňuje únavu, poskytuje antistresové účinky. Osvedčila sa aj u ľudí v pred i po-operačnom období, odporúčame ju tiež užívať počas tehotenstva (nezabudnúť na test alergie ;-) ).

 Spôsob užívania (dávkovanie výrobku):
10 guličiek 2krát denne dospelí a 5 guličiek 2krát denne deti.

 Upozornenie:Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:
Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie (platí pre všetky tekuté výrobky). Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie),môžete pokojne výrobok v akejkoľvek forme užívať (platí aj pre včeliu kozmetiku). Pri medoch, tabletách, peli a perge si nechajte 1 rozpustiť v ústach. Ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, nemáte alergiu.

 Informácie o tomto produkte vychádzajú z literatúry, domácich a zahraničných vedeckých štúdií a tiež zo skúseností našich zákazníkov. Suroviny pochádzajú z overených zdrojov.

  Nevhodné pre deti do 1 roka. Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či inými bežnými prejavmi pri detoxe. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Priaznivé  účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.  Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy a sú súčasťou zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka včelích produktov sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať výrobky mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia včelieho produktu.